Zpětný leasing – zachraňte svou nemovitost

2 června, 2022

Nejste schopni splácet své závazky a máte dluhy? Jste v exekuci nebo vám dokonce hrozí dražba? Řešte své problémy pomocí zpětného leasingu nemovitosti. Čtěte dále a dozvíte se, jak na to.

Dluhy, neschopnost splácet hypotéku či další závazky – to vše jsou problémy, se kterými se dnes potýká stále více lidí. Pakliže se finanční problémy týkají i vás a bojíte se, že přijdete o střechu nad hlavou, čtěte dále. Prozradíme vám, jak díky zpětnému leasingu o nemovitost nepřijít a jaké máte možnosti, pokud vás trápí exekuce či nadcházející dražba.

Co je to zpětný leasing nemovitosti?

Zpětný leasing nemovitosti představuje způsob, jakým můžete postupně vyřešit své finanční problémy, aniž byste přišli o svůj domov a střechu nad hlavou. Nemovitost od vás odkoupíme, ovšem vy v ní zůstáváte i nadále bydlet jako nájemníci. Po čase si navíc budete moci nemovitost za předem dohodnutou částku odkoupit zase zpět do svého vlastnictví.

Zpětný leasing nemovitosti – výhody

  • Okamžitá pomoc z dluhů
  • Exekuce ani nadcházející dražba není překážkou
  • V nemovitosti zůstáváte nadále bydlet
  • Platíte nájemné v přijatelné výši
  • Diskrétní řešení dluhů – nikdo nemusí poznat, že máte problémy

Máte zájem o zpětný leasing nemovitosti? Ozvěte se nám

Trápí vás některý z následujících problémů? Ozvěte se nám.

  • Neschopnost splácet – pokud nezvládáte splácet všechny své závazky, můžete dočasným prodejem nemovitosti získat rychle větší obnos financí a dluhy jednorázově splatit.
  • Exekuce – řešení máme, i pokud vám hrozí nebo již jste v exekuci. Za peníze z prodeje nemovitosti zaplatíte své dluhy a v nemovitosti budete žít jako nájemníci do doby, než si ji odkoupíte zpět.
  • Dražba – když už exekuce přerostou v dražbu, moc času nezbývá. Zpětný leasing nemovitosti je ale způsobem, jak nepřijít o střechu nad hlavou a domov v dražbě za bezvýznamnou částku.

Chcete-li pomoci vyřešit vaše finanční problémy nebo máte ke zpětnému leasingu nemovitosti více otázek, neváhejte nás kontaktovat.